top of page

DOTS.

Dots. to grzejnik elektryczny, który swoją formą dodaje wyrafinowania i luksusu otoczeniu, w którym się znajduje, pozostając jednocześnie przedmiotem praktycznym i użytecznym o każdej porze roku.
Dzięki prostemu, ale efektownemu okrągłemu kształtowi o średnicy 19 cm, zapewnia niezwykłą swobodę kompozycyjną: można go umieścić w pojedynczym punkcie na ścianie lub w wielu konfiguracjach, co pozwala na nieograniczone możliwości ekspresji. Dots. można zamówić w jednym lub wielu ze 140 kolorów RAL karty kolorów Tubes, wybierając spośród wariantów błyszczących, matowych, perłowych lub strukturalnych.W łazience, Dots. pełni funkcję podgrzewanego wieszaka na ręczniki i szlafroki. Chociaż jest zasilany elektrycznie, niskie napięcie (24 V) oznacza, że można go również zainstalować w wilgotnych pomieszczeniach i w pobliżu wody, na przykład obok kabiny prysznicowej lub nad wanną.
Część podtynkowa zapewnia maksymalną stabilność na ścianie, a zintegrowany termostat utrzymuje stałą temperaturę grzejnika. Przełącznik będący wyposażeniem opcjonalnym umożliwia ręczne włączanie i wyłączanie. Dots. można podłączyć do instalacji elektrycznej za pomocą termostatu lub urządzenia sterującego, w tym automatyki domowej.


 

bottom of page